فتح الله خامنه ای: ۲ مزدور نفوذی شارلاتان و جاعل تاریخ !


من در ۱۳تیرماه ۱۳۹۹ طی مقاله‌ای در مورد بیانیه «روشنفکران، هنرمندان و فعالان مدنی» و کارچرخانان پشت پرده آن نوشتم هدف اصلی این است که درپوش یک حرکت حقوق بشری، ایرج مصداقی را سفید کرده و به‌دروغ به‌عنوان نماینده زندانیان سیاسی قالب نمایند درحالی‌که مصداقی کسی است که خط وزارت اطلاعات را پیش می‌برد و در خدمت رژیم است.

رژیم آخوندی -اسدالله اسدی نوک کوه یخی بنام تروریسم


دیکتاتوری خامنه ای تا قبل از دستگیری دبیر سوم سفارت خود در وین، آنهم بدلیل آمریت و عاملیت در بمب گذاری علیه گردهمایی بزرگ ایرانیان در ویلپنت پاریس، هرگز تصور آن را نمی کرد که روزی روزگاری از سوی یک دادگاه بین المللی بر صندلی «متهم» قرار بگیرد.

ویروس ولایت - دلار ۴۰ هزارتومانی در راه است


در فردای شیوع ویروس کرونا و رشد آمار قربانیان آن که بنابرداده های سازمان مجاهدین اکنون از به مرز «۷۰ هزار» نفر نیز گذشته است، بسیاری از کارشناسان مسائل برای باور بودند که در کوتاه مدت «دلار ۲۰ هزارتومانی» از راه خواهد رسید.

تحرکات مزدوران اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف ۳


همزمان با گردهمایی سالانه مقاومت که امسال در چارچوب گردهمایی جهانی ایران آزاد برای همبستگی با قیام مردم ایران و حمایت از کانون‌های شورشی و ارتش آزادی برگزار می‌شود، تحرکات مزدوران نیروی قدس و اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف۳ اقامتگاه مجاهدین در آلبانی از سر گرفته شده است.

صفحه1 از310